Jesteś tutaj

Nasi partnerzy

GUMOTEX

GUMOTEX jest znaną firmą z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, ze szczególnym uwzględnieniem produktów wytwarzanych z poliuretanowych baz piankowych lub EPP oraz z tkanin kauczukowych o wysokich właściwościach użytkowych. Od dawna należy do czołowych czeskich eksporterów, wysyłając ponad 75% swojej produkcji za granicę do ponad 30 krajów, szczególnie na rynku unijnym.

TAR Ideal

Założona w 1990 r. Firma TAR Ideal Concepts Ltd. przekształciła się w wiodącą globalną firmę zajmującą się kontraktami obronnymi, wchodzącą w skład grupy Avnon.
Unikalne doświadczenie TAR wywodzi się od najlepszych pracowników o bogatym doświadczeniu wojskowym oraz w zakresie procedur bezpieczeństwa, wywiadowczych i reagowania kryzysowego.

GPI Forankra

GPI Forankra oferuje produkty i niestandardowe rozwiązania w zakresie zabezpieczania ładunku lotniczego, od pasów, sieci i odciągów po zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczenia ładunków lotniczych dla wszystkich rodzajów transportu lotniczego.

Oritest

Opierając się na dwóch dekadach doświadczenia w asortymencie niezawodnych produktów do wykrywania, takich jak, rurki wskźnikowe i papierowe testy, Grupa Oritest obecnie rozszerza swoją działalność o rozwijanie, produkcję i integrację, aby zapewnić innowacyjne i kompletne rozwiązania z dziedziny CBRN, kładąc szczególny nacisk na dostawy pełnego spektrum wyposażnenia do detekcji i ochrony.

ECOTEST

Naukowo-Produkcyjne Przedsiębiorstwo Prywatne „Sparing-Vist Center” – jest to znany na Ukrainie producent przyrządów i systemów kontroli promieniowania radioaktywnego marki handlowej “ECOTEST”.

Airnesco

Firma Airnesco rozwija i produkuje systemy do czyszczenia dla przemysłu od 1948 r., a od 1998 rozszerzyła swoją ofertę o rozwiązania dla przemysłu obronnego oraz lotnictwa.