Jesteś tutaj

Referencje

Dostawa środków materiałowych do hełmów

Na koniec roku 2018 dostarczyliśmy środki materiałowe do hełmów WZ67 na rzecz 2 Regionalnej Bazy logistycznej w Warszawie. 

Dostawa 94 szt. UDBZiRB dla KSP

Na koniec 2018 roku nasza fiema dostarczyła 94 szt. Urządzenia Do bezpiecznego Załadowania i Rozładowania Broni w klasie FB-6 dla Komendy Sotołecznej Policji. Nasza firma, jako jedyna była w stanie zapewnić realizacją tak pokaźnej ilości stanowisk w tak krótkim czasie (ok. miesiąc czasu na realizację).

Była to osma dostawa tego typu urządzenia (stanowiska) na rzecz służb mundurowych w 2018 roku.

Kolejna dostawa nakładek gumowych do PT-91

W 2018 roku, tak samo jak w roku poprzednim dostarczyliśmy 2 000 gumowych nakładek do czołgu PT-91. Umowa była nadzorowana przez RPW, a nakładki trafiły do Warsztatów w Elblągu.

Dostawa toreb/zasobników na 3 magazynki oraz pasów

W październiku 2018 roku dostarczylismy w ramach umowy, zawartej z 2RBLogiem torby na trzy magazynki i pasy do broni strzeleckiej. Umowa była nadzorowana przez RPW, a odbiorcą był skład w Olsztynie.

Dostawa piecyków grzewczych na paliwo płynne WP5-21 K-35 KAFAR do 14 WOGu i RZI Olsztyn

W grudniu 2017 roku dostarczyliśmy do 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu oraz Rejonowego Zarządu Infrastruktury 54 piecyki na paliwo płynne (10 do 14 WOGu i 44 do RZI Olsztyn) w ramach podpisanych umów.

Dostawa obejmwała przeprowadzenie szkolenia, a umowa była nadzorowana przez 15 RPW.

Dostawa Indywidualnego Pakietu do Likwidacji Skażeń IPLS-1 do 2 RBLog

W 2017 roku w ramach umowy podpisanej z 2 Regionalną Bazą Logistyczną, dostarczyliśmy 25 tys. pakietów IPLS-1. Była to nasza pierwsza i jednocześnie tak duża dostawa tego produktu. Umowa była nadzorowana przez RPW.

Dostawa Ćwiczebnego uniwersalnego odkażalnika proszkowego do 2 RBLogu w 2016 roku

W 2016 roku w ramach umowy z 2 Regionalną Bazą Logistyczną w Warszawie, dostarczyliśmy Ćwiczebny uniwersalny odkażalnik proszkowy. Umowa była nadzorowana przez RPW. ĆUOP został przekazanay do Składu w Komorowie.

Strony