Jesteś tutaj

GPI Forankra

GPI Forankra oferuje produkty i niestandardowe rozwiązania w zakresie zabezpieczania ładunku lotniczego, od pasów, sieci i odciągów po zaawansowane technologicznie systemy zabezpieczenia ładunków lotniczych dla wszystkich rodzajów transportu lotniczego. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu pomagamy naszym klientom zabezpieczyć wszystko w tranzycie.

Istotne ogniwo w łańcuchu dostaw.
Dzięki szerokiemu asortymentowi produktów w urządzeniach do mocowania ładunków lotniczych, urządzeniach podnoszących i łańcuchowych, opasywaniu i budowie karoserii samochodowych możemy zaoferować produkty gwarantujące jakość i rozwiązania dla transportu drogowego, lotniczego i morskiego, a także dla przemysłu wytwórczego, firm logistycznych i producentów nadwozi samochodowych. / OEM. Nasza oferta jest wyjątkowa, ponieważ możemy zapewnić rozwiązania w zakresie bezpiecznego transportu towarów w całym łańcuchu dostaw.

Produkcja we Francji.
GPI Forankra nie tylko dostarcza standardowe produkty. Dzięki naszemu własnemu zakładowi produkcyjnemu mamy wyjątkową elastyczność i możliwość rozwoju i dostarczania spersonalizowanych produktów i rozwiązań.

Jakość.
Wszystkie nasze produkty są zapewnione pod względem jakości i spełniają obowiązujące normy prawne i standardy. Zawsze dążymy do najwyższej możliwej jakości, dlatego jesteśmy certyfikowani zgodnie z normą SS-EN ISO 9001.

Ponad 30 lat w branży.
GPI Forankra od 1984 roku współpracuje z urządzeniami do zabezpieczania ładunków lotniczych i urządzeniami dźwigowymi. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu mamy podstawową wiedzę na temat dokładnych przepisów i standardów oraz możemy zaoferować zarówno zalecenia, programy szkoleniowe, jak i testy produktów i aplikacji.

Lokalizacje GPI Forankra.
Produkcja i rozwój produkcji odbywa się w naszej głównej siedzibie w La Bohalle we Francji.