Jesteś tutaj

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, która funkcjonuje na rynku, dostaw wyrobów i technologii dla służb mundurowych od 2011 roku. Doświadczenie w tej branży sięga jednak znacznie wcześniej, bo już końcówki lat 90-tych, kiedy to najbardziej doświadczona osoba w naszej firmie (ppłk. rezerwy Jan Sztukiert, ablolwent WAT i wieloletni pracownik Wojskowego Instytutu Techniki Uzbrojenia) przekazywała pierwsze wyroby do Wojska i Policji. Na przestrzeni tych lat z powodzeniem zrealizowaliśmy setki umów, spełniając wszytskie wymagania jakościowe, nie tylko odnośnie samego produktu, ale i wszystkich procedur związanych z odbiorem wojskowym (GQAR) i systemem jakości AQAP.

Naszą silną stroną jest fakt, że nie jesteśmy jedynie firmą handlową i nie ograniczamy się do roli dystrybutora zagranicznych firm na rynku Polskim. Wyrażając się precyzyjnie większość naszych umów, to kontrakty w których bierzemy czynny udział w procesie produkcyjnym, a także zajmujemy się stroną logistyczną, finansową i nadzorem jakościowym, często wykraczając poza szerokorozumiany consulting. W kooperacji lub we własnym zakresie, stworzyliśmy produkty dla Wojska spełniając wszytskie wymagania zapisane w specyfikacji, wychodząc na przeciw oczekiwaniom Zamawiającego, tworząc je od podstaw lub adaptując już istniejące (więcej na ten temat znajdziecie Pańśtwo w dziale produkty). 

W materii tego, czym się zajmujemy, nie zamykamy się w jednej gałęzi produktów, a spectrum naszych dostaw i zainteresowań jest szerokie. Realizujemy przede wszytskim dostawy związane z logistyką, balistyką, optoelektroniką, chemią, dostawami części zamiennych do pojazdów bojowych i CBRN.

W 2014 roku otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001 oraz AQAP 2110, natomiast w 2015 roku koncesję MSWiA na obrót bronią i materiałami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym nr B-006/2015. Posiadamy nadany kod NCAGE nr 4000H, a także dostęp do informcji o charakterze zastrzeżonym.

Skupiamy się na ciągłym rozwoju, inwestując w naszą kadrę, infrastrukturę i zdobywając nowe kontakty. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie, aby nasza firma była jak najbardziej elastyczna, nowoczesna i innowacyjna, a także sprawna, jako organizacja sama w sobie.

nasze certyfikaty

NCAGE
KONCESJA
AQAP 2110
ISO 9001 2015