You are here

TAR Ideal

Założona w 1990 r. Firma TAR Ideal Concepts Ltd. przekształciła się w wiodącą globalną firmę zajmującą się kontraktami obronnymi, wchodzącą w skład grupy Avnon.
Unikalne doświadczenie TAR wywodzi się od najlepszych pracowników o bogatym doświadczeniu wojskowym oraz w zakresie procedur bezpieczeństwa, wywiadowczych i reagowania kryzysowego.

Zróżnicowana oferta TAR pozwala dostarczać naszym klientom szereg rozwiązań, technologii i szkolenia dla najbardziej złożonych środowisk.

TAR koncentruje się na dostarczaniu niestandardowych rozwiązań "pod klucz" od analizy ryzyka, systemów obronnych i sprzętu po szkolenia, dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb naszych klientów. W TAR jesteśmy dumni z naszej zdolności do pracy w ściśle określonych terminach, pracując zgodnie z wymaganiami budżetowymi, przy zachowaniu najwyższych standardów i dostarczaniu optymalnych rozwiązań.

Od sprzętu wojskowego, zaawansowanego nadzoru i rozwiązań wywiadowczych po rozwiązania kontroli dostępu, obwodowe i bramkowe do pomocniczych materiałów instalacyjnych, wszystkie zintegrowane z najnowocześniejszymi systemami wywiadowczymi Command & Control.

TAR Ideal Concepts oferuje rozwiązania szkoleniowe i programy opracowane w celu zaspokojenia potrzeb naszych klientów,
zatrudnianie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w terenie i eksploatacji.
Współpracując z wiodącymi globalnymi firmami, rozwiązania TAR są w pełni modułowe w zakresie projektowania, aby umożliwić system
elastyczność, która pozwala nam dostarczać w pełni dostosowane rozwiązania spełniające wszystkie potrzeby naszych klientów. TAR AVNON IMAGE

TAR zapewnia sprzęt i szkolenia w zakresie:

   Przeciwdziałanie terroryzmowi.
   Ochrona kuloodporna i balistyczna.
   Kontrola Riot & Crowd.
   Siły naziemne i wyposażenie taktyczne.
   Broń i amunicja.
   K9: Atak, Wykrywanie narkotyków, Wykrywanie wybuchowe, Wyszukiwanie i
   Ratować.
   Zdobywanie informacji.
   EOD-IED.
   CBRN
   Bezpieczeństwo wewnętrzne.