You are here

ECOTEST

Naukowo-Produkcyjne Przedsiębiorstwo Prywatne „Sparing-Vist Center” – jest to znany na Ukrainie producent przyrządów i systemów kontroli promieniowania radioaktywnego marki handlowej “ECOTEST”.

Zespół ponad 200 wysoce kwalifikowanych specjalistów w zakresie dozymetrii i radiotechniki z wieloletnim doświadczeniem

Już prawie trzy dziesięciolecia nasz zespół doświadczonych specjalistów pomaga ludziom chronić się przed promieniowaniem radioaktywnym.

Ponad 30 produktów i systemów kontroli promieniowania

Oferujemy pełny zakres środków do rozwiązania różnych zadań z kontroli promieniowania – od osobistych i przenośnych dozymetrów i radiometrów, do systemów stacjonarnych, z których większość została certyfikowana i wpisana do rejestru państwowych środków przyrządów pomiarowych Ukrainy i innych krajów świata.

Eksport wyrobów do ponad 70 krajów świata, ponad 20 dealerów za granicą

Wyroby TM “ECOTEST” eksportowane są do ponad 70 krajów świata (WPN, Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Łacińskiej). Dziś firma „Sparing-Vist Center” ma ponad 20 dealerów za granicą. Sieć dealerska reprezentowana jest w takich krajach jak Republika Korea, USA, Bułgaria, Wielka Brytania, Australia, Argentyna, Brazylia, Grecja, Włochy, Egipt, Kazachstan, Niemcy, Polska, Kanada, Turcja, Serbia, Japonia.

Programy międzynarodowego wsparcia technicznego

Nasza firma ma doświadczenie uczestnictwa w programach międzynarodowego wsparcia technicznego, w tym w programie wyposażenia Drugiej Linii Obrony. Na podstawie tych programów od 2002 roku wyroby TM “ECOTEST” dostarczane były dla Urzędów Celnych Ukrainy, Wojsk Wewnętrznych, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy, Panstwowej Służby Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy, Urzędu Celnego Kazachstanu i Urzędu Celneho Republiki Uzbekistanu. Podczas realizacji tych programów firma nabyła doświadczenia we współpracy z międzynarodowymi oddziałami różnych służb państwowych.

Realizujemy zamówienia wielu ministerstw i urzędów

Wśród zamawiających produkty TM “ECOTEST” jest: Ministerstwo Obrony Ukrainy, Panstwowa Służba Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy, Straż Graniczna Ukrainy, Ministerstwo Ekologii i Zasobów Naturalnych Ukrainy, Służba Bezpieczeństwa Ukrainy, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Ukrainy, Ministerstwo Opieki Zdrowotnej Ukrainy, Państwowa Służba Ochrony, Straż Graniczna Republiki Kazachstanu i Straż Graniczna Republiki Uzbekistanu.

Certyfikat zgodności z normą ISO 9001-2008

Od roku 2006 firma „Sparing-Vist Center” funkcjonuje w warunkach wdrożonego i certyfikowanego systemu zarządzania jakością, o czym świadczy certyfikat zgodności z normą ISO 9001-2008 wydany przez Międzynarodową Spółkę “BUREAU VERITAS”. System zarządzania jakością obecny w przedsiębiorstwie jest gwarancją stałej jakości produktów, w tym procesów opracowania przyrządów, ich produkcji, dostawy zleceniodawcy, a także obsługi gwarancyjnej (2 lata) i obsługi pogwarancyjnej.

Stałe doskonalenie i innowacje

Stałe udoskonalamy nasze produkty i rozszerzamy ich właściwości funkcjonalne zgodnie z potrzebami rynku przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, współczesnych części zamiennych i materiałów. Produkcja wyrobów o dobrej jakości, zawodowe administrowanie, przedsiębiorczość i tworzenie ducha zespołu są podstawowymi warunkami długotrwałego liderowania na rynku produktów TM “ECOTEST”.

Gotowi przyjąć każde wyzwanie!

Wierzymy w to, że długie partnerstwo jest najbardziej skutecznym narzędziem do kompleksowego rozwiązania wielu spraw w zakresie kontroli promieniowania. Zawsze jesteśmy gotowi zaproponować naszym klientom indywidualne podejście i wspólnie znaleźć właśnie to rozwiązanie, które będzie najbardziej odpowiadać ich potrzebom.